Kosmetika

 

AROMA  dead sea  (léčebná kosmetika z Mrtvého moře),

je exkluzivní značka zahrnující výrobky s unikátním složení složitých vzorců.

Zahrnuje jedinečné produkty, zejména krémy a obličejová séra s aktivním vitamínem C, séra proti vráskám a kolem očí s vitamínem C, bahenní a výživné  masky na pleť. Kosmetické přípravky jsou velmi účinné při léčbě problematické aknózní pleti.

Společnost AROMA v současné době velmi investuje do rozvoje své exkluzivní kosmetické řady a připravuje pro své zákazníky neustále nové výrobky. Kosmetickou značku AROMA, využívá náročnější klientela nad 35 let.

Je nutno poznamenat, že společnost AROMA neprovádí pokusy na zvířatech a velkou pozornost věnuje péči o životní prostředí

 

BEAUTY LIFE (kosmetika z Mrtvého moře)

Je řada produktů značky Aroma dead sea, cenově dostupná a uspokojí všechny klientky se vztahem k přírodní kosmetice a k terapii Mrtvého moře. Obsahuje minerály, vitamíny A, E, rakytníkový a olivový olej, aloe vera, avokádo, med apod. Tato značka nabízí širokou škálu produktů, např. denní, noční a výživné krémy, pleťová mléka, tonika, čistící gely, peeling, čistící bahenní masky atd.

 

Ošetření aknózní a problematické pleti:

Naši klienti si kosmetické přípravky z Mrtvého moře mohou zakoupit v našem studiu. Pro ostatní zájemce o tuto exkluzivní značku připravujeme e-shop. Vlastníme výhradní zastoupení kosmetiky dead sea Aroma v ČR.

GALVANIZACKÉ OŠETŘENÍ obličeje, dekoltu i problematických částí těla – NOVINKA!