Galvanizace pleti

Galvanizace je profesionální kosmetická neinvazivní procedura s maximálním liftingovým účinkem, který se vyrovná bolestivým chirurgickým zákrokům!

Ošetření obličeje a těla provádíme pomocí technologie ageloc od společnosti Nu Skin. Galvanický přístroj na obličej a tělo funguje na základě více jak 70 let osvědčených galvanických proudů hojně užívaných v lázeňství.

Kosmetické ošetření se provádí pomocí aplikace gelů, které obsahují specifické přírodní složky zaměřující se na hlavní zdroje stárnutí kůže. Galvanický přístroj umožňuje vpravení těchto gelů do škáry, čím dochází k maximálnímu účinku vyhlazení a omlazení pokožky.

Délka procedury:  50 min

Cena:   550,- Kč

 

PATENTOVANÁ A UNIKÁTNÍ TECHNOLOGE AGELOC:

Technologii AgeLOC cílí přímo ke zdroji stárnutí kůže tj. na vyladění exprese genů spojených se stárnutím respektive mládnutím kůže tzv. YGC (Young Genes Clusters = shluky genů mládí). Za AgeLOCovou vědou stojí 30 letý výzkum v oblasti epigenetiky (institut LifeGen Technologies).

Ve škáře paralizujeme agresivní enzym ArNOX, který nám v podkoží destruuje v průbehu přibývajících let kolagen a elastin. Když enzym ArNOX není aktivní, naše kůže funguje, jako když jsme byly děti a vytváří si vlastní kolagenová a elastinová vláka. Do kůže tedy nic nedodáváme, jen ji necháme, aby pracovala tak, jak přirozeně umí (institut NOX Technologies, Purdue University).

 

DOPORUČENÁ FREKVENCE OŠETŘENÍ:

Pro trvalý efekt je doporučeno 1 – 2 ošetření za týden (4-8 týdnů)

Následně doporučujeme udržovat frekvenci ošetření :

– obličej – 1x za týden

– tělové ošetření:  1x za 3 týdny až měsíc

 

ÚČINKY OŠETŘENÍ:

– zpomaluje proces stárnutí

– vyhlazuje vrásky

– čistí pokožku do hloubky

– mírní otoky a tmavé kruhy pod očima

– zpevňuje a omlazuje pokožku těla

– stahuje rozšířené póry a zprůchodňuje je

– vyrovnává viditelné rozdíly odstínu pleti

– aktivuje lymfu a štěpení buňek

– likviduje celulitidu

– podporuje odbourávání tuků

– zmírňuje výskyt krečových žil

 

KONTRAINDIKACE:

– těhotenství

– při kojení

– epilepsie

– srdeční stimulátor

– při otevřených ranách

– piercing