CHAMPI – indická masáž hlavy

Champi  – indická masáž hlavy

Champi – indická masáž hlavy je velmi oblíbená a přijímána. Především těmi, co vědomě věnují bdělou pozornost  jak svému tělu tak i duši. Svými účinky překonává  jakoukoli masáž hlavy. Zaměřuje se totiž na nejdůležitější energetická centra a ztuhlé úpony svalů. Champi indická masáž hlavy navozuje příjemnou relaxaci. Díky uvolnění podkožního vaziva na hlavě a působení na nervová zakončení se cítíme svěžejší a odpočatí. Champi indická masáž hlavy  je blahodárná pro kvalitu našich vlasů,  podporuje jejich růst a regeneraci. Ve spojení s kvalitním olejovým zábalem je doslova balzám pro tělo i duši.

Účinky Champi indické masáže hlavy nás přivádí do stavu pohody, relaxace a udržují nás harmonii v běžném denním životě. Součástí  indické masáže hlavy Champi je i jemná  masáž ramenou, krku a horních částí paží.

Tato masáž má zcela mimořádné blahodárné a relaxační účinky. Je předávána a prověřena tisíciletou tradicí. Po celá staletí je masáž hlavy nedílnou součástí ájurvédského lékařství. Dodnes je praktikována po celé Indii a v současnosti je zde pravidelnou součástí každodenního  života. Toto prastaré umění – indická masáž hlavy Champi – je vysoce praktické a účinné. Je velmi vhodné právě pro naše přetížené hlavy informacemi a starostmi.   Champi masáž se snoubí s celkovým pojetím vnímání ducha, duše a těla jako obrazu celistvé bytosti. Propojením s jemnou masáží obličeje uvolňuje důležitá místa lidského těla, v nichž se ukládá napětí. Tradičními dotyky je zapojeno působení na celý energetický systém těla i na fyzikální strukturu.

Dle přání a chuti se používají i speciální oleje a pleťové vody:  ájurvédský  100 % přírodní rostlinný olej – sezamový, mandlový, olivový a 100 % přírodní esenciální oleje a pleťové vody – levandule a  růže bulharská.

Na konci  masáže je nabídnuta možnost meditace / relaxace na lůžku při poslechu příjemné hudby dle přání , osvěžující nápoj  a odpočinek.