Lymfatická masáž

Lymfatická masáž –  v našem saloně provádějí masáže  zkušení lymfoterapeuti .Lymfatická masáž je  jemná  masáž, která aktivuje a podporuje tok lymfy, odvádí  toxiny z lymfatického systému, tím působí na imunitní systém a zlepšují Vaše zdraví a odolnost proti nemocem. Lymfatická masáž upravuje metabolismus, odvodňuje (zmenšuje otoky, edémy), zmírňuje únavu, uvolňuje stres, upravuje poruchy spánku, detoxikuje organismus, regeneruje. Vhodná po úrazech a operacích, urychluje rekonvalescenci, napomáhá obnovit svalovou sílu a vitalitu. Velmi účinně napomáhá odbourávat celulitidu.

Před každou lymfatickou masáží ve studiu Therap Zlín  lymfoterapeuti  jemnou a přesně určenou technikou ruční lymfodrenáže odblokují hlavní uzliny a odvedou drenážovanou tekutinu vylučovacím systémem z těla ven. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná. Je nejen účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační.

 Cena masáže dle aktuálního ceníku ZDE!

Začátečníkům doporučujeme  částečnou lymfatickou masáž. Pokud však i tato masáž stačí k vyřešení Vašeho problému, je možné touto variantou pokračovat.

Pravidelná lymfatická masáž ruční s lymfovenem spolehlivě formují postavuzmírňují celulitidu a tak zmenšují objem problematických partií.

Při zakoupení permanentní vstupenky na 10 lymfatických masáží ve studiu Therap ve Zlíně budete mít 11. masáž ZDARMA. Při zakoupení permanentní vstupenky od 3 000 Kč získáte 10% navýšení. Více informací o permanentkách, akcích a slevách ZDE!

Lymfatická masáž