Masáž horkými lávovými kameny (Hot Stone Therapy)

Jedná se o jednu z nejluxusnějších a nejúčinnějších masáží starou mnoho tisíc let. S použitím horkých kamenů dochází k hluboké relaxaci. Masáž blahodárně působí na unavené a bolavé svaly, klouby, záda, pomáhá též s léčbou revmatizmu, křečí, stresu, nespavosti, bolesti hlavy a lymfatického oběhu. Masáž prohřívá celé tělo, detoxikuje organismus, vyrovnává energii v těle. Celkově tělo do hloubky prohřívá, uvolňuje a harmonizuje. Pro  milovníky horkých doteků se masáž lávovámi kameny stává opravdovým požitkem s pohlazením duše i těla.

V našem studiu používáme metodu  hot stone Therapy. Je to americká verze masáže lávovými kameny. Má především snahu hluboce prohřát problematické svalové partie a zrelaxovat tělo i mysl. Mnohem vyšší teploty (60-70oC) a především masáž s kameny nikoli pouhé přikládání je to, co můžete od této masáže lávovými kameny očekávat. Nejsou zde prodlevy, uvedený čas odpovídá čistému času práce zkušené masérky. Jde o rituál s pohlazením těla i duše. Relaxační masáž lávovými kameny zaručuje bezpočet variant pozitivního vlivu na všech úrovních – fyzické a emocionální.

Doplňkové informace:

Masáž lávovými kameny je velmi relaxační procedura, zvláště pro ty, kteří dobře a rádi snáší teplo. Pro větší snášenlivost a maximální efekt doporučujeme tuto masáž absolvovat v chladnějším období, neznamená to však, že v letním období ji provádět nelze. Rozhodnutí necháváme na Vás… Budete v péči zkušených masérek s bohatou praxí.

Kontraindikace:

  • těhotenství
  • kožní problémy
  • křečové žíly (masáž nebude prováděna na dolních končetinách)
  • virová onemocnění

 Cena masáže dle aktuálního ceníku ZDE!
Uvedený časový údaj procedury znamená skutečnou dobu ruční masáže horkými kameny.  

Stone therapy