Masáže regenerační

Masáže  velmi zatuhlých trapézů a zádových svalů vyžadují masážní hmaty s větší razancí. Doporučujeme proto velmi prospěšnou kombinaci léčebných a preventivních procedur a to předehřátí svalů v infrasauně s následnou masáží. Masáže se tak pro Vás stávají snesitelnější a spojíte tak příjemné s užitečným. Vaše svaly se uvolní, prokrví a při intenzívním pocení dochází k odplavení toxinů z tkáně. Samozřejmostí je SLEVA na infrasaunu při masáži. Velmi efektivní je i masáž lávovými kameny, suché intenzivní teplo na svaly.

Další osvědčenou metodou k uvolnění velmi zatuhlých svalů je kombinace ruční masáže a podtlakové techniky (vacupress). Touto metodou lze promasírovat nejen problematické partie, ale i celé tělo. Masáž celková je vhodná i pro muže, aktivní sportovce, klienty s jednostranným pohybem. Jde o velmi osvědčenou a oblíbenou proceduru.

Součástí každé procedury je poradenství od zkušených masérů, neperlivá voda s citronem, v zimním období bylinkový čaj. Vyzkoušejte naše masáže od zkušených masérů  v masážním saloně Zlín, možnost dárkových poukazů na masáže.

Cena masáže dle aktuálního ceníku ZDE!

Při zakoupení 10-ti masáží (permanentky) získáte 11 masáž ZDARMA. Více informací o permanentkách, akcích a slevách ZDE!

 

Regenerační celková masáž