Koupele relaxační a léčebné

 • Koupele:  

  v našem studiu Therap  nabízíme koupele  samostatně jako relaxační a léčebnou proceduru nebo jako jednu z procedur v relaxačním programu. Lázně můžete využít jednotlivě, ale především v páru, vana je dostatečně velká na pohodlné poležení ve dvojici. Samotná koupel trvá  30 min,  koupel  „Pro zamilované“  60 min a  po koupeli relaxace  v suchém zábalu, na lehátkách,  v soukromí  30 min.  V koupeli můžete strávit 60 min bez využití  suchého zábalu.  Pro každého z Vás se napouští čistá voda s ingrediencí dle vlastního výběru.

 

 Ceny jednotlivých koupelí  naleznete ZDE!   

 

 • Koupel pro zamilované

Samotná perličková koupel trvá 60 min, relaxace v suchém zábalu 30 min + láhev sektu. Velmi oblíbená procedura , 90 min v soukromí, s relaxační hudbou, při svíčkách....

 • Pivní lázně 

Při koupeli je celé Vaše tělo prokrvováno „perličkami“ vycházejících z trysek. Relaxační koupel se solí s chmelovým  extraktem, sladu  nebo s chmelovými šiškami  dodá Vaší pokožce důležité minerální látky, přispívá k prokrvení pokožky a celkové relaxaci organismu. Ke koupeli nabízíme 0,5 l ochuceného piva dle  Vašeho výběru.

 • Vinné lázně

Vinná lázeň  je zdrojem unikátních přírodních antioxidantů (polyfenolů), které účinně odbourávají volné radikály způsobující stárnutí pokožky a ztrátu elasticity. Ovocné kyseliny obsažené v hroznech mají regenerační, hydratační a omlazující účinky.
Ke koupelím pro dvojice nabízíme 0,7l přívlastkového moravského vína.

 • Rašelinové lázně

je nepřekonatelný léčebný zdroj. Rašelinová koupel má vynikající účinky při revmatických chorobách a artrózách, přináší úlevu při bolestech zad, kloubů i svalů, zlepšuje ekzémy, akné a kožní záněty, zmírňuje stavy napětí a stresu, posiluje funkci potních žláz.

Kontraindikace:  dekompenzovaná onemocnění srdce a těžké oběhové poruchy, těžká onemocnění nervového původu, akutní zánětlivé stavy, těhotenství

 •  Kleopatřina koupel

Koupelový zážitek pro klid a harmonii . Nabídneme Vám luxusní koupel v  čistých rostlinných olejích, které doslova  rozmazlují Vaši  pokožku a smysly. Tajemná vůně Vám přinese klid a hluboké uvolnění. Jde o luxusní smetanovou lázeň, která pleť rozzáří, osvěží a vyhladí. K čistým rostliným olejům přidáme do koupele syrovátka, smetanu, med, koupelové soli. Výsledkem je neskutečně příjemná relaxace.

 •  Konopné lázně

Podporuje hojení, zklidnění a celkové ozdravení pokožky, omezuje vysušování a popraskání kůže, uvolňuje a potlačuje bolesti a křeče, snižuje krevní tlak, má výrazné regenerační, protizánětlivé a antibakteriální účinky. Konopný olej má výborné regenerační, zvláčňující, protizánětlivé a zdravotní účinky, je vhodný při suché, drsné a šupící se pokožce s projevy atopického ekzému nebo lupénky. Jedná se o léčivé konopí, nikoli návykové.

 • Relaxační olejová koupel

Koupelové přísady obsahují vysoce cenné éterické oleje. Dosáhnete tak mnohem lepších terapeutických účinků. Koupelové oleje jsou vyráběny v lékopisné kvalitě, která garantuje nejvyšší kvalitu.

 • Bahenní  koupel ( z Mrtvého moře)

Řadíme ji mezi léčebné koupele. Jedinečnost složení a účinku bahna z Mrtvého moře je nám již známa, dopřejte si koupel v pravém bahně z Mrtvého moře od firmy Aroma z Izraele.

Účinky:

 • Bahenní terapie je prospěšná při kožních a kosmetických problémech
 • Při onemocnění pohybové soustavy
 • Přináší úlevu při bolestech zad, kloubů i svalů
 • Intenzivně pomáhá při kožních nemocích (ekzémy, lupenka, akné)