Vacupress – podtlaková masáž

K formování postavy,k zeštíhlení a proti celulitidě využíváme podtlakové masáže (vacupress). Vacupress jsou nové masážní techniky, které nacházejí všestranné uplatnění v kosmetice, rehabilitaci a v masážní praxi. Jde o speciální masáž prováděnou přístrojem, který vyvíjí regulovatelný podtlak.

Tradiční masáže zatlačují tkáně dovnitř těla, zatímco podtlak (vacupress) provádí masáž zevnitř ven. Tímto je aktivována lymfatická tekutina v tkáních, dochází k odplavování zplodin látkové výměny, zvýšenému prokrvení tkání a spalování podkožních tuků.

Vacupress Vám zmenší objem problematických partií jako jsou břicho, boky a stehna,dochází k zeštíhlení a  formování postavy a ke zpevnění ochablých částí těla (hýždě, stehna, zádové svaly).

Účinky podtlakové masáže (vacupresu):

  • zmírňuje celulitidu (proti celulitidě)
  • zeštíhlení problematických  partií (stehna,pas,boky,paže)
  • zrychluje tok lymfy
  • velmi aktivně napomáhá při vylučování toxinů z těla
  • uvolňuje zatuhlé svaly
  • formování postavy

 Cenu Vakuové masáže (Vacupressu) naleznete ZDE!

Výborných výsledků v zeštíhlování problematických partií lze docílit v kombinaci několika procedur, např. skořicovými a kofeinovými zábaly a bandážemi mořským bahnem.

Velmi efektivní nejen na celulitidu a lymfatický systém je kombinace infrakabiny (ITS) se zábalem a lymfovenem.

Vacupresem  lze promasírovat nejen problematické partie, ale i celé tělo. Proto je vhodná i pro muže, aktivní sportovce, klienty s jednostranným pohybem. Jde o velmi osvědčenou a oblíbenou proceduru.

Vakuové masáže (vacupress) se aplikují jako kúra – cca 10 procedur, 2-3x týdně

V rámci úspěšnosti je třeba klást velký důraz na pitný režim, denně 2-3l neperlivé vody!!

Samotné výkony provádí zdravotní  personál s mnohaletou praxí a zkušenostmi.